قدرت استقامت يك زنجير، تنها به اندازه ضعيف ترين حلقه آن است. 

نعل اسب

 

قرن ها قبل ميان دو قوم نبردي سخت و سرنوشت ساز، در گرفت. اين جنگ سرنوشت مردم مدافع و سرزمينشان را معين مي ساخت. آن ها براي پيروزي بخت بالايي داشتند، زيرا سپاهي منظم و مجهز در اختيار داشتند. روز نبرد فرا رسيد. پادشاه شجاع سرزمين مدافع همراه سپاهش به قلب نيرو هاي دشمن تاخت و آن ها را به عقب نشاند. اما ناگهان، پاي اسب پادشاه پيچ خورد و پادشاه را نقش زمين كرد. سپاهيان مدافع كه به شدت دچارهراس شده بودند. پا به فرار گذاشتند و در جنگ شكست خوردند. پادشاه مهاجم كه از بابت اين پيروزي شيرين بسيار خرسند بود. تلاش كرد تا علت پيروزي خود را دريابد. تا اين كه در حين بررسي اسب پادشاه دريافتند كه نعل يكي از پاهاي اسب درست كوبيده نشده بود و در اثر بر خورد با مانعي پادشاه را به زمين زده بود.

نتيجه: قدرت استقامت يك زنجير، تنها به اندازه ضعيف ترين حلقه آن است. شما مي توانيد در يك رويداد مهم و سرنوشت ساز ، تنها به علت ضعفي ناچيز و يا تداركي ضعيف بازنده شويد.

 


لطفا هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا اصلاحیه خود را در رابطه با مطلب فوق، به آدرس ایمیل  info@mahampardaz.com  ارسال فرمایید.حلقه های زنجیر، سرنوشت مردم، قدرت استقامت، پیروزی مقتدرانهنظرات کاربران

نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
متن نظر :