با ما در ارتباط باشید

021-88492331

آداپتور فیبرنوری سینگل مود SC Simplex

Fiber Optic SC Duplex Single Mode Adapter
آداپتور فیبرنوری سینگل مود SC Simplex
آداپتور فیبرنوری سینگل مود SC Simplex آداپتورهای فیبر نوری ( مانند آداپتور SC ) به عنوان یک پل یا یک نگهدارنده ، دو پچ کورد فیبر نوری یا پیگتیل را در مقابل یک دیگر قرار داده و سبب برقرار ارتباط بین آنها می شود. آداپتور SC رایج ترین و ارزان ترین رابط فیبر نوری است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیحات تکمیلی

برند

جنس

پلاستیک

توضیحات محصول

– ظرفیت :  Simplex  ( 1 core )
– نوع کانکتور :   SC  ( UPC )
– نوع تار : Single mode
– جنس بدنه : پلاستیک
– برند : بدون برند
– رنگ : آبی

سایر تصاویر محصول

محصولات مرتبط

آداپتور فیبرنوری FC Duplex
/5
تومان