با ما در ارتباط باشید

021-88492331

پچ کورد فیبر نوری Simplex SC-SC SM

Fiber Optic SC-SC Simplex SM Patch Cord
پچ کورد فیبرنوری سیمپلکس sc-sc

تولید و فروش پچ کورد فیبرنوری sc-sc  simplex  سینگل مود ( Single Mode ) در متراژهای مختلف

توضیحات تکمیلی

برند

توضیحات محصول

– نوع آداپتور : SC-SC UPC
– نوع فیبر : سینگل مود SM 9/125
– تعداد رشته : تک رشته سیمپلکس Simplex
– تولید انواع پچ کورد فیبر نوری در متراژهای مختلف 1متر، 2 متر، …

سایر تصاویر محصول

محصولات مرتبط

هیچ داده ای یافت نشد